Informacion

Mbydheni Prezantim

Mbydheni Aktivitet Social

Mbydheni Reportazhe

Shėrbime Publike

Mbydheni Dokumentacion . . .

Mbydheni Sherbime Interneti

Mbydheni Librari

Mbydheni Te Ndryshme

Mbydheni Sende per Falje

Mbydheni Mjekesi

Leter informacioni
Abonohuni per tu informuar.
Abonim
Hiq abonimin
6 Abonentėt

   vizita

   vizitor ne linjė

Prezantim - Vizioni pėr tė ardhmen

E ARDHMJA E SHOQATĖS SONĖ ...
 • Studime mbi gjėndjen ekonomike, shėndetsor dhe sociale tė personave me aftėsi tė kufizuar.
 • Seminare dhe publicitet pėr sensibilizimin e strukturave, qeveritare, opinionit publik
  dhe shoqatave humanitare nė pėrkrahje tė komunitetit tė personave me aftėsi tė kufizuar.
 • Forcimi i lidhjeve dhe bashkėpunimet me shoqata homologe, fondacione dhe organizata
  qė veprojnė nė Shqipėri dhe jashtė saj, si dhe integrimin nė strukturat europiane dhe botėrore.
 • Programe tė zhvillimit komunitar si pjesė e saj.
 • Ngritja e njė studio ligjore pėr problemet e aftėsisė sė kufizuar.

Data krijimit : 19/03/2008 @ 23:01
Modifikimi fundit : 24/03/2014 @ 21:17
Kategori : Prezantim
Faqe e lexuar 3521 herė


Printoni artikullin Printoni artikullin

Reagimi juaj

Asnje nuk ka bere komentim ne ket artikull.
Pra ju do te jeni i pari !

Donation
  Ēdo donacion mund ta kryeni pranė : RAIFFEISEN BANK

  Nė numrat e llogarisė:
 • 0 1 0 1 0 0 1 9 4 6    ( Dhurim nė LEK ),
 • 8 0 1 0 0 0 1 9 4 6    ( Donatione en €URO ),
 • 8 0 2 0 0 0 1 9 4 6    ( Donatione in DOLLAR USD ).
  FALEMINDERIT.
Special !

50% ULJE

ne sherbimet dentare

AKORD me KLINIKAT "VIP"


ēmimi 500 lek

Interviste Press

ligori_img.png


 Me shkrimtarin  Ligor Shyti  
(Reportazh.......)

Partner

http://www.adpa.info/img/pub/topograf_buton.png
Hits : 213
Hits : 429
Hits : 429

Shtoni reklamen tuaj

T O P