Informacion

Mbydheni Prezantim

Mbydheni Aktivitet Social

Mbydheni Reportazhe

Shėrbime Publike

Mbydheni Dokumentacion . . .

Mbydheni Sherbime Interneti

Mbydheni Librari

Mbydheni Te Ndryshme

Mbydheni Sende per Falje

Mbydheni Mjekesi

Leter informacioni
Abonohuni per tu informuar.
Abonim
Hiq abonimin
6 Abonentėt

   vizita

   vizitor ne linjė

Aktivitet Social - Ndihmė Adiministrative

Ndihme Administrative kosiston ne:

Mbeshtetjen morale e materiale, dhe ne plotesimin e kerkesave te personave me aftesi te
kufizuar,te cilet kane gjithnje nevoje per ndihme dhe orientim administrativ, juridik e social.
Per te kapercyer veshtiresite dhe per te suguruar nje sherbim optimal, ne kemi nevoje qe ju te
kontakton me ne, dhe te na jepni informacionin ne kohe dhe te detajuar rreth kerkesave tuaja.
Pra ju jeni te lutur te kontaktoni me zyren tone per te perfituar nga sherbimet qe ne afrojme per
ju ne kete menyre :
 • Kontakt i drejtperdrejte prane zyres .
 • Komunikimit me telefon.
 • Komunikim postar.
 • Kontakt I drejtperdrejte tek personi ne nevoje

Ne mendojme se menyrat e lart permenduar do te lehtesonin ne permiresimin situates tuaj
dhe do te siguronin nje sherbimi cilesor e ne ēdo kohe.

Data krijimit : 06/12/2004 @ 04:00
Modifikimi fundit : 24/03/2014 @ 21:19
Kategori : Aktivitet Social
Faqe e lexuar 3572 herė


Printoni artikullin Printoni artikullin

Reagimi juaj

Asnje nuk ka bere komentim ne ket artikull.
Pra ju do te jeni i pari !

Donation
  Ēdo donacion mund ta kryeni pranė : RAIFFEISEN BANK

  Nė numrat e llogarisė:
 • 0 1 0 1 0 0 1 9 4 6    ( Dhurim nė LEK ),
 • 8 0 1 0 0 0 1 9 4 6    ( Donatione en €URO ),
 • 8 0 2 0 0 0 1 9 4 6    ( Donatione in DOLLAR USD ).
  FALEMINDERIT.
Special !

50% ULJE

ne sherbimet dentare

AKORD me KLINIKAT "VIP"


ēmimi 500 lek

Interviste Press

ligori_img.png


 Me shkrimtarin  Ligor Shyti  
(Reportazh.......)

Partner

Hits : 429
Hits : 429
Hits : 429

Shtoni reklamen tuaj

T O P