Informacion

Mbydheni Prezantim

Mbydheni Aktivitet Social

Mbydheni Reportazhe

Shėrbime Publike

Mbydheni Dokumentacion . . .

Mbydheni Sherbime Interneti

Mbydheni Librari

Mbydheni Te Ndryshme

Mbydheni Sende per Falje

Mbydheni Mjekesi

Leter informacioni
Abonohuni per tu informuar.
Abonim
Hiq abonimin
6 Abonentėt

   vizita

   vizitor ne linjė

Sende per Falje - Objekte-Turrizmi

Sende per tu falur
Te gjithe te interesuarit qe kane te nevojshme sendet e me poshtme te paraqiten pare zyrave te shoq. ADPA  per ti perfituar. MIRESEVINI!

 

 
Valice -plastike
E prodhimit -Amerikan  Ideale per tu perdorur per udhetime te gjata
E sigurte , dhe me hapesire te madhe 
 
 
 

 

                                                Aparat Foto -Sony

Ne gjendje te mire pune i perdoreur vetem 4 muaj 

                  E falim se disponojme nje aparat  tjeter Numerik.

 
 
 

 
Valice -Zeze
Prodhim  Amerikan ideal per udhetime turistike  familjare
Ka hapesire te bollshme  per gjithcka  qe ju duhet te merrni me vete .
 
 
 

 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 
 
 

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 


Data krijimit : 11/06/2008 @ 17:20
Modifikimi fundit : 26/06/2014 @ 13:01
Kategori : Sende per Falje
Faqe e lexuar 6125 herė


Printoni artikullin Printoni artikullin

Reagimi juaj

Asnje nuk ka bere komentim ne ket artikull.
Pra ju do te jeni i pari !

Donation
    Ēdo donacion mund ta kryeni pranė : RAIFFEISEN BANK

    Nė numrat e llogarisė:
  • 0 1 0 1 0 0 1 9 4 6    ( Dhurim nė LEK ),
  • 8 0 1 0 0 0 1 9 4 6    ( Donatione en €URO ),
  • 8 0 2 0 0 0 1 9 4 6    ( Donatione in DOLLAR USD ).
    FALEMINDERIT.
Special !

50% ULJE

ne sherbimet dentare

AKORD me KLINIKAT "VIP"


ēmimi 500 lek

Interviste Press

ligori_img.png


 Me shkrimtarin  Ligor Shyti  
(Reportazh.......)

Partner

Hits : 429
Hits : 429
Hits : 429

Shtoni reklamen tuaj

T O P