Informacion

Mbydheni Prezantim

Mbydheni Aktivitet Social

Mbydheni Reportazhe

Shėrbime Publike

Mbydheni Dokumentacion . . .

Mbydheni Sherbime Interneti

Mbydheni Librari

Mbydheni Te Ndryshme

Mbydheni Sende per Falje

Mbydheni Mjekesi

Leter informacioni
Abonohuni per tu informuar.
Abonim
Hiq abonimin
6 Abonentėt

   vizita

   vizitor ne linjė

Mjekesi -

      

                                                          

               PROF.  DOKTOR  NASI  BOZHEKU

                                              

                                     Mjek Neoro-Psikiater  

 

     I diplomuat 1967 Ne fakulteti e Mjekesie Tirane.

     I specializuar  ne Paris France, Bukuresht Rumani ne fushen e

        Neuro- Psikiatrise. 

     Jep asistence mjekesore  nepermjet telefonit, vizitave ne shtepi

     vizita prane shoqates, per te gjithe paciente  qe vuajne nga

      semundjet e poshtme:  

 

 1. Dhimbjet e Kokes.    
 2. Migrena dhe llojet e saj
 3. Dhimjet e kokes pas  traumave cerebrale
 4. Stresi nga shkaqe te ndryshme
 5. Neurozat ( anksioze, fobike, ideoopsesive e tjera)
 6. Depresioni neurotik
 7. Neurostenia Gravis
 8. Lemza
 9. Epilepsite
 10. Pagjumesia
 11. Enurezis nokturna ( urinimi i pa vullnetsherm naten)
 12. Sindromi Neourtik Postraumatik
 13. Semundja e shiatikut nga shkaq te ndryshme
 14. Hernia Diskale lumbosakrale
 15. Herne Diskale Cerfikale
 16. Dhimbjet e mesit
 17. Spondiloatroza Cervicale qe shoqeroht me mpirje te   kraheve dhe te duarve                    
 18. Spondiloatroza lumbosakrale ( mpirja e kembeve )
 19. Spondiloatroza  toracale qe shoqeroht me dhimbje te gjoksit dhe te mesit te shpatullave.
 20. Marje mendesh ( sindromi vertiginoz)
 21. Ateroskleroza  Cerebrale
 22. Humbjet te memorjes (Haresa dhe Kujtesa)
 23. Insult Cerebral  Hemiplegjite
 24. Semundja  e parkisonit
 25. Sindromi Parkisonik
 26. Dridhjete ndryshme te Trupit (Tremoret)
 27. Skleroza e Shperndare (SEP)
 28. Demtimi i nervave periferike (neuropatite)
 29. Dhimbjet Muskulare.
 30. Prekja e rrenjeve nervore qe dalin nga qafa (Pleksiti Bracialis)
 31. Atrofi Muskulare te llojeve te ndryshme
 32. Paralizat Parezat nga shkaqet e ndryshme
 33. Neuriti I nervit Facial periferik
 34. Ipotenca Seksuale neurogjene, ejakulacionet e pavullnetshme (streset, nurozat, abuzimet medikamentoze)

                                 Kontakti:

 

Addresa:  Kongresi i Lushnjes

Pallti 35 shk.3 Ap.32

Tel++355 4 2232277 , 2228-015

Mobile_068 22 44 120

 

 


Data krijimit : 10/01/2009 @ 11:03
Modifikimi fundit : 10/01/2009 @ 11:03
Kategori : Mjekesi
Faqe e lexuar 4929 herė


Printoni artikullin Printoni artikullin

Reagimi juaj

Asnje nuk ka bere komentim ne ket artikull.
Pra ju do te jeni i pari !

Donation
  Ēdo donacion mund ta kryeni pranė : RAIFFEISEN BANK

  Nė numrat e llogarisė:
 • 0 1 0 1 0 0 1 9 4 6    ( Dhurim nė LEK ),
 • 8 0 1 0 0 0 1 9 4 6    ( Donatione en €URO ),
 • 8 0 2 0 0 0 1 9 4 6    ( Donatione in DOLLAR USD ).
  FALEMINDERIT.
Special !

50% ULJE

ne sherbimet dentare

AKORD me KLINIKAT "VIP"


ēmimi 500 lek

Interviste Press

ligori_img.png


 Me shkrimtarin  Ligor Shyti  
(Reportazh.......)

Partner

http://www.adpa.info/img/pub/topograf_buton.png
Hits : 213
Hits : 429
Hits : 429

Shtoni reklamen tuaj

T O P