Informacion

Mbydheni Prezantim

Mbydheni Aktivitet Social

Mbydheni Reportazhe

Special !

50% ULJE

ne sherbimet dentare

AKORD me KLINIKAT "VIP"


ēmimi 500 lek

Shėrbime Publike

Mbydheni Dokumentacion . . .

Mbydheni Sherbime Interneti

Mbydheni Librari

Mbydheni Te Ndryshme

Mbydheni Sende per Falje

Mbydheni Mjekesi

Interviste Press

ligori_img.png


 Me shkrimtarin  Ligor Shyti  
(Reportazh.......)

Partner

http://www.adpa.info/img/pub/topograf_buton.png
Hits : 213
Hits : 429
Hits : 429

Shtoni reklamen tuaj

Leter informacioni
Abonohuni per tu informuar.
Abonim
Hiq abonimin
6 Abonentėt

   vizita

   vizitor ne linjė

Forum

Ktegoria e diskutimit Numri temave Numri mesazheve Mesazhi fundit
actif Diskriminimi Social & Profsional
Denancooni ēdo lloj diskriminimi ndaj pesonave me aftesi te kufizuar
0 0
actif Problematika dhe Ide per permiresimin
Jepni medimin tuaj mbi veshtiresite dhe pemiresimin e problmeve qe hasni ēdo dite
1 7 nga 40o5x8WaE  Shiko?
le 17/05/2017 @ 07:45
actif Fjala juaj mbi aktualitetin
Merni pjese ne jeten e vendit, duke diskutuar ēdo aktualitet naiconal e internacional
2 29 nga xcoBkUTV  Shiko?
le 17/05/2017 @ 11:00
actif Shoqeria dhe Familja
Diskutim per mardhenjet shoqerore e fmiljare
0 0
actif Keshilla Praktike
Sillini ketu pervojen personale ose te te njohurve tuaj,
1 18 nga Jsi9DKQ1jg  Shiko?
le 17/05/2017 @ 07:44
actif Shkembim servisash
Propozoni sherbimin tuaj -> Trikotime me grep, rrobaqepsi, recepsion telefonik, perkthime, grafizem,
0 0
actif Propozoni nje Rubrike te re
Propozoni ēdo lloj rubrike qe ju deshiron ta diskutoni me te tjeret
1 15 nga 79QWo0gqp  Shiko?
le 17/05/2017 @ 08:45

Regullat e Forumit


1. OBJEKTI
Ky forum ka per qellim ti japi mndi vizitoreve te sitit te diskutjne ndermjet tyre, mbi shkembim ideshe, opinjonesh, experince, etj etj..


2. PERGJEGJESIA
Autori mesazhit eshte i vetmi pregjegjes per shkimin e piblikuar prej tij.
• Ne rast te mos respektimit te ketij regulli os te shkeljes se ligjit te republikes. autori munde perjashtohet nga aktiviteti sitit ose mund te ndiqet penalisht nqs ka shkelur ligjet.


3. RESTRICTIONS
Ndalohen :

- Sharjet, Kercenimet, idete raciste e ēdo gje e jane te papershtashme me moralin e shoqerese.PERDORIMI FORUMIT


Significationi iconave :
actif subjekt actif   i mbydhur subjekt i mbydhur   Important! Important!   I ri I ri mesazh

Aksion utilisateur (ju duhet te jeni i regjistruar dhe te keni nje navigateur compatible éditeur WYSIWYG) :
Radifikur Radifikur mesazh   Mbydhje Mbydhje subjekt   Ringjitu Ringjitu subjekt

Donation
    Ēdo donacion mund ta kryeni pranė : RAIFFEISEN BANK

    Nė numrat e llogarisė:
  • 0 1 0 1 0 0 1 9 4 6    ( Dhurim nė LEK ),
  • 8 0 1 0 0 0 1 9 4 6    ( Donatione en €URO ),
  • 8 0 2 0 0 0 1 9 4 6    ( Donatione in DOLLAR USD ).
    FALEMINDERIT.

T O P