Informacion

Mbydheni Prezantim

Mbydheni Aktivitet Social

Mbydheni Reportazhe

Shėrbime Publike

Mbydheni Dokumentacion . . .

Mbydheni Sherbime Interneti

Mbydheni Librari

Mbydheni Te Ndryshme

Mbydheni Sende per Falje

Mbydheni Mjekesi

Leter informacioni
Abonohuni per tu informuar.
Abonim
Hiq abonimin
6 Abonentėt

   vizita

   vizitor ne linjė

PershtypjetNote n°333 nga Download le 06/12/2018 @ 22:35
LaLaGu Free Download Music | ILKOP Free Kpop Music | Matikiri Wap Download Music

Download Lagu Terbaru Download Lagu Terbaru Matikiri
download blackpink  DDU-DU DDU-DU 
download blackpink Dance The Night Away
download blackpink Forever Young
Download blackpink really
download kpop music
download uk music chart
download music full albums

Note n°3 nga Manjola le 16/06/2008 @ 20:02
Pershendetje!
Ju pergezoj per egzistencen e shoqates suaj qe ben te mundur lehtesimin e mjaft shqetesimeve te ketyre individeve.
Lexova me vemendje faqen tuaj ndaj me lejoni

se pari tju pergezoj per domethenien e logos suaj qe me te vertete eshte domethenese per te gjithe ata persona qe vertet arijne te kuptojne vertet me zemer
se dyti synimet tuaja me duken mjaft domethenese per kete kategori personash dhe uroj me zemer te arihen
se treti nga kendveshtrimi im si psikologe me pelqen dhe do me dukej shume e plote faqja juaj nese do te plotesonit rubrikat rreth mbeshtetjes sociale psikologjike e profesionale qe me te vertete kane 50%te vendit ne shoqate te tille                        & nbsp;                    
 ju falenderoj dhe ju uroj pune te mbarre ne ndihme te ketyre personave.

                      Gjithe te mirat
                     Manjola Kumria
                        &nbs p; psikologe

Note n°2 nga DMajko le 28/05/2008 @ 09:08

Ne pergjithesi faqia juaj e internetit eshte e kompozuar mire, per kete ju pergezoj por dua tju bej dhe nja dy sugjerime:

1. Ne rubrika keni disa gabime ortografike qe eshte mire ti korigjoni, psh fjala Rekomandim eshte shkruar Rekomanim, nje tjeter Favoris me duket se nuk eshte as ne shqip dhe as ne anglisht e sakt, etj

2. Versioni ne anglisht nuk punon fare, mire eshte qe te funksionoj mbasi ka shume te huaj qe mund te lexojne dhe te kontribojne ne aktivitetet tuaja.

Pershendetje kryetarit tuaj te mrekullueshem z. Llazar Dako si dhe te gjithe stafit tuaj qe punoni per te lumturuar sadopak jeten atyre njerzeve qe kan me te vertet nevoj per ushqim shpirteror, ekonomik, socialo-psikologjik, etj...

FillimKthimi [ 1 2 ] VazhdimiFund
Donation
    Ēdo donacion mund ta kryeni pranė : RAIFFEISEN BANK

    Nė numrat e llogarisė:
  • 0 1 0 1 0 0 1 9 4 6    ( Dhurim nė LEK ),
  • 8 0 1 0 0 0 1 9 4 6    ( Donatione en €URO ),
  • 8 0 2 0 0 0 1 9 4 6    ( Donatione in DOLLAR USD ).
    FALEMINDERIT.
Special !

50% ULJE

ne sherbimet dentare

AKORD me KLINIKAT "VIP"


ēmimi 500 lek

Interviste Press

ligori_img.png


 Me shkrimtarin  Ligor Shyti  
(Reportazh.......)

Partner

http://www.adpa.info/img/pub/topograf_buton.png
Hits : 213
Hits : 429
Hits : 429

Shtoni reklamen tuaj

T O P